Calendar

February 2015
MonTueWedThuFriSatSun
 << <Oct 2017> >>
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728 

Announce

Who's Online?

Member: 0
Visitor: 1

rss Syndication

Posts sent on: 04/02/2015

04 Feb 2015 
Ludzie przygotowujący się do przyszłych, wakacyjnych remontów aktualnie przeglądają portale internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Salon winien być idealnie urządzony ale też atrakcyjny. Podobnie wygląda organizowanie różnych wnętrz, nawet łazienki oraz kuchni. W następstwie tego w tym tekście przedstawię wam nieco najnowszych stylów w tym sektorze. Wpierw ukazując wiadomości tyczące salonu i pokoju sypialnego, a potem łazienek oraz kuchni.

Projektowanie wnętrza pokoju dziennego i sypialnego

Kiedy patrzymy na style w trwającym roku, wpierw widać trendy modernistyczne. W salonach będzie dominować umiłowanie dla zgaszonych odcieni. Szczególnie dużo będzie zielonego, szarości i brązowego. Jakkolwiek nie oznacza to, że w pokojach ma być nudno. W pokojach sypialnych ma dominować ciemnoczerwony i ciemnobłękitny. Wszystko w złączeniu z jasnymi barwami bieli i beżu. Owe projektowanie przestrzeni ma przyczynić się, że będziemy zrelaksowani. Pośród najnowszych kierunków docierają także kontrastujące dodatki. Przede wszystkim te w klimacie popart. Tymczasem jeszcze poważniejsze tendencje do podkreślania swojej odmienności powodują, że warto szukać dodatków wśród rzemieślników. Pozwolą one na aranżację pomieszczeń w unikatowe przedmioty i umeblowanie.

Jaki wystrój dopasować do kuchni bądź łazienki?

Kierunki dotyczące kuchni bądź łazienek nie odróżniają się bardzo od owych tyczących pozostałych pomieszczeń. Tu również króluje minimalizm. Jednak są tu co chwila z większym natężeniem popularne, stalowe, miedziane i złote dodatki. Coraz w wyższym stopniu kierujemy się też ku naturze tym samym stanie doniczek z kwiatami w łazience nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Jednakowo rzecz wygląda w wypadku sprzętów do kuchni, które mają być nie jedynie wydajne i ładne lecz też pomagać w oszczędzaniu. Lodówki z programami ekologicznymi winny być w 2015 już wzorcem w każdym domu. Jeżeli pragniemy żeby projektowanie wnętrz łazienki stało się jeszcze bardziej zgodne z modą powinniśmy zainwestować w oświetlanie LED. Przestarzałe żarówki albo lampy przechodzą do lamusa. W tym roku będą królować systemy ledowe do naświetlania łazienek - Szczegóły poznasz na inter-your.pl

 Najsłynniejsze prądy w aranżacji domów skupiają się wokół minimalizmu, modernizmu albo ekologii. Chcemy mieszkać w mieszkaniach, które pozwolą nam się odprężyć od codziennego stresu. Wypatrujemy tego odprężenia dążąc również w kierunku naturalnych tworzyw. Jeśli jest wam bliska owa idea to z pewnością nowiny w sferze projektowania wnętrz trafią w wasz gust.


Admin · 36 views · 0 comments