Calendar

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
 << < > >>
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Announce

Who's Online?

Member: 0
Visitor: 1

rss Syndication

04 Feb 2015 - 11:51:44

Aranżacja wnętrz – co będzie w 2015 roku na czasie?

Ludzie przygotowujący się do przyszłych, wakacyjnych remontów aktualnie przeglądają portale internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Salon winien być idealnie urządzony ale też atrakcyjny. Podobnie wygląda organizowanie różnych wnętrz, nawet łazienki oraz kuchni. W następstwie tego w tym tekście przedstawię wam nieco najnowszych stylów w tym sektorze. Wpierw ukazując wiadomości tyczące salonu i pokoju sypialnego, a potem łazienek oraz kuchni.

Projektowanie wnętrza pokoju dziennego i sypialnego

Kiedy patrzymy na style w trwającym roku, wpierw widać trendy modernistyczne. W salonach będzie dominować umiłowanie dla zgaszonych odcieni. Szczególnie dużo będzie zielonego, szarości i brązowego. Jakkolwiek nie oznacza to, że w pokojach ma być nudno. W pokojach sypialnych ma dominować ciemnoczerwony i ciemnobłękitny. Wszystko w złączeniu z jasnymi barwami bieli i beżu. Owe projektowanie przestrzeni ma przyczynić się, że będziemy zrelaksowani. Pośród najnowszych kierunków docierają także kontrastujące dodatki. Przede wszystkim te w klimacie popart. Tymczasem jeszcze poważniejsze tendencje do podkreślania swojej odmienności powodują, że warto szukać dodatków wśród rzemieślników. Pozwolą one na aranżację pomieszczeń w unikatowe przedmioty i umeblowanie.

Jaki wystrój dopasować do kuchni bądź łazienki?

Kierunki dotyczące kuchni bądź łazienek nie odróżniają się bardzo od owych tyczących pozostałych pomieszczeń. Tu również króluje minimalizm. Jednak są tu co chwila z większym natężeniem popularne, stalowe, miedziane i złote dodatki. Coraz w wyższym stopniu kierujemy się też ku naturze tym samym stanie doniczek z kwiatami w łazience nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Jednakowo rzecz wygląda w wypadku sprzętów do kuchni, które mają być nie jedynie wydajne i ładne lecz też pomagać w oszczędzaniu. Lodówki z programami ekologicznymi winny być w 2015 już wzorcem w każdym domu. Jeżeli pragniemy żeby projektowanie wnętrz łazienki stało się jeszcze bardziej zgodne z modą powinniśmy zainwestować w oświetlanie LED. Przestarzałe żarówki albo lampy przechodzą do lamusa. W tym roku będą królować systemy ledowe do naświetlania łazienek - Szczegóły poznasz na inter-your.pl

 Najsłynniejsze prądy w aranżacji domów skupiają się wokół minimalizmu, modernizmu albo ekologii. Chcemy mieszkać w mieszkaniach, które pozwolą nam się odprężyć od codziennego stresu. Wypatrujemy tego odprężenia dążąc również w kierunku naturalnych tworzyw. Jeśli jest wam bliska owa idea to z pewnością nowiny w sferze projektowania wnętrz trafią w wasz gust.


Admin · 36 views · 0 comments

Permanent link to full entry

http://mocnastrona.reservedblog.com/Blog-b1/Aranacja-wnetrz-a-co-bedzie-w-2015-roku-na-czasie-b1-p5.htm

Comments

No Comment for this post yet...


Leave a comment

New feedback status: Published

Your URL will be displayed.


Please enter the code written in the picture.


Comment text

Options
   (Set cookies for name, e-mail and url)